Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Różne typy szuflad

Artykuły powiązane: dom, kuchnia, szuflady, wnętrze, wyposażenie

Różne typy szuflad (...) jest remont jakiegoś pomieszczenia połączony z wymianą mebli. Szuflady mogą być zwyczajne, to znaczy takie, które wprawia się w ruch wyłącznie za pomocą własnych mięśni. Mogą być także wspomagane specjalnymi prowadnicami. Dzięki temu ich wsuwanie i wysuwanie jest o wiele łatwiejsze i nie wymaga wkładania w to siły. Prowadnice niwelują (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2020/03/28

Różne typy szuflad