Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2018/05/25

Krótki poradnik na temat tonerów
Odpowiednie materiały eksploatacyjne to warunek niezbędny do użytkowania drukarek i kserokopiarek.

Warto tutaj zwracać uwagę na znane marki (jak HP, Black Point itp.), aby tusz czy też toner długo nam służył. Tonery i tusze ( dostępne na https://www.drukowanie.net/ ), drukarki atramentowe oraz laserowe należą do artykułów pierwszej potrzeby każdego biura. Czym jest toner? Jest to drobny proszek zamykany w kasetach i pozwala on drukować. Można tworzyć strony kolorowe i czarno-białe. Gdy biuro potrzebuje wydruków kolorowych to powinno kupić kilka tonerów: magenta, cyan, żółty oraz czarny. Drukarski laserowe są szybsze i wolniejsze, a powoduje to ich przebieg. Zalety drukarek laserowych są liczne, należą do nich duża prędkość wydruku, cicha praca, niskie koszty wydruku, duża produktywność i efektywność urządzenia. Jednak nie są to urządzenia całkiem wolne od wad. Do wad należą wysokie koszty wydruku, dodatkowe koszty oraz spore zużycie energii elektrycznej. Gdyby nie te wady to można byłoby mówić o idealnych urządzeniach, a tak są one obarczone niedogodnościami.

Drukarki atramentowe są wolniejsze i mają znacznie mniejszą wydajność od popularnych laserówek. Mają one jednak pewne zalety: są tanie, nie hałasują, łatwo wymieniać w nich głowice, mają wydruki dobrej jakości, a tusze można napełniać samodzielnie, co przyczynia się do ekonomiczności. Wadami drukarek atramentowych są drogie materiały eksploatacyjne, niska jakość druku, a gdy chcemy drukować zdjęcia lub zaawansowaną grafikę to trzeba kupić specjalny, drogi papier. Zatem wady takich urządzeń są dosyć liczne. Jednak warto zadbać o takie urządzenie do użytku domowego, ponieważ w domu drukuje się niewiele i tylko to, co niezbędne dla danego użytkownika.

Podsumowując, w biurach przydatne będą drukarki laserowe- szybsze, cichsze i bardziej wydajne. W domu najlepiej sprawdzą się drukarki atramentowe. Znacznie tańsze i łatwiejsze w obsłudze. Gdyby nie takie drukarki to klienci zmuszeni byliby do kupowania drogiego sprzętu. Tymczasem drukarki atramentowe są ekonomiczne i warto je kupować. Polacy nie należą do bogatych nacji, więc lepiej niech kupują popularne i niedrogie atramentówki. To jest najlepszy sprzęt do domowego zastosowania.

Okiem reportera


biznes
biuro
materiały eksploatacyjne