Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/06/18

Kremacja zwłok
Zastanawiasz się, w jaki sposób chcesz być pochowany i skłaniasz się ku przyszłej kremacji swoich zwłok? A może musisz pochować bliską Ci osobę i chcesz skremować jej ciało, ale nie jesteś pewien jak przyjmie to reszta rodziny? Boisz się społecznego potępienia? Z jednej strony, uważasz kremację zwłok za dobre, praktyczne, ekologiczne rozwiązanie, ale z drugiej strony, nie jesteś pewien, czy jest ono właściwe pod względem etycznym? 
Wiedz, że Twoje wątpliwości są bezzasadne! (Najprawdopodobniej, wynikają z wpojonych Ci kiedyś stereotypów i uprzedzeń.) Na początek, należy rozwiać bardzo popularny i dosyć silnie zakorzeniony w umysłach ludzi (zwłaszcza starszych ludzi) mit o tym, że kremacja zwłok jest niezgodna z religią katolicką! Żadna z religii chrześcijańskich nie zabrania skremowania ciała po śmierci- ani katolicyzm, ani prawosławie, ani protestantyzm. 
Z religijnego, moralnego i etycznego punktu widzenia, kremacja jest równie dobrym sposobem pochówku zmarłego, co pochowanie jego ciała w trumnie. Tak naprawdę, to w jaki sposób powinien po śmierci być pochowany człowiek, powinno zależeć wyłącznie od jego woli. Jeżeli natomiast, zmarły nie wypowiedział jakie ma w tej kwestii preferencje, decyzja powinna należeć do jego najbliższej rodziny. 
Kiedy już zdecydujemy się na skremowanie zwłok, należy znaleźć odpowiedni zakład, który się tym zajmie. Na terenie naszego kraju znajduje się ich całkiem sporo. Bardzo dobrą opinią, cieszy się na przykład zakład pogrzebowy we Wrocławiu, w którym dokonuje się spalania zwłok. Oczywiście, krematorium we Wrocławiu nie jest jedynym krematorium w Polsce!
Dowiedz się więcej na stronie http://zaklad-pogrzebowy.com.pl

Okiem reportera


śmierć
pogrzeb
usługi