Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Waldemar Kania | 2018/11/13

Korzystanie z sieci bardzo pomaga nam w życiu
Niezaprzeczalnym jest fakt, że rozwój technologii pozytywnie wpłynął na codzienne życie ludzi.

Najpierw pojawiały się encyklopedie, w których szukaliśmy ważnych dla nas wiadomości, czy szukaliśmy odpowiedzi na nurtujące nas pytania, albo chcieliśmy zrozumieć coś, co zobaczyliśmy pierwszy raz w życiu. 
Tradycyjne encyklopedie na pewno każdy z nas w domu posiada, ale raczej już bardzo rzadko z nich korzysta. Dzieje się tak dlatego, że w dzisiejszych czasach każdy z nas posiada już dostęp do internetu, w którym już po kilku sekundach możemy odszukać interesujące nas informacje. Bardzo często zdarza się tak, że czytając o czymś - czy to w tradycyjnych gazetach, czy już w artykułach dostępnych w sieci, napotykamy na słowo czy bardziej rozbudowane zagadnienia, które widzimy po raz pierwszy w życiu. 
Co za tym idzie - niestety ich nie rozumiemy, a bardzo chcielibyśmy wiedzieć, co one oznaczają. Co więc robimy? Po przeczytaniu poprzedniego artykułu, wpisujemy do przeglądarki do tej pory niezrozumiałe przez nas słowo czy zagadnienie, a następnie klikamy w link, który przekieruje nas do strony www z artykułem na ten temat. Po jego przeczytaniu dowiemy się dokładnie co oznacza słowo, czy zwrot, którego szukaliśmy w sieci. Takich słów może być przecież niekończenie wiele. 
Możemy dowiedzieć się na przykład na czym polegają szkolenia z tableau i business inteligence, wizualizacja danych, czy też analiza danych. Gdy przeczytamy informacje na ten temat, nasza wiedza na pewno pogłębi się w tym zakresie.
Dowiedz się więcej na stronie https://newdatalabs.com/kontakt-ndls/

Okiem reportera


szkolenia z tableau i business inteligence
wizualizacja danych
analiza danych