Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Waldemar Kania | 2018/05/06

Kompleksowa obsługa informacji dla firm
O tym, jak ważna jest informacja, ludzie wiedzą już od chwili zrozumienia, że myślą, jednak dzisiejsze podejście do niej to już bardziej skomplikowana sprawa.

Nie chodzi już tylko o pobieranie takowych, ale przede wszystkim analizę dostępnych i nie odbywa się już od dawna na zasadzie przerzucania stert dokumentów papierowych, lecz przeszukiwania i porównywania dostępnych w sieci internetowej oraz serwerach firmowych, różnorodnych danych.
Oprogramowanie Tableau (zobacz webinar na stronie https://newdatalabs.com/webinarium-tableau/ ) należy do takich narzędzi, za którego pomocą możemy tworzyć interakcje z innymi narzędziami firmy Microsoft, jak na przykład Excel i PowerPoint, i pozwala na wyjątkowo skuteczną pracę przy korzystaniu z materiałów źródłowych. 
Jednak najważniejszym powodem, dla którego warto posiadać owo oprogramowanie, jest możliwość wizualizacji danych, a co za tym idzie, pracę z wysoko i czytelnie dostępnym czynnikiem. Firma reklamuje produkt słowami, które można sparafrazować do: zobaczyć i zrozumieć, a nauka jego obsługi, w wersji wstępnej, trwa wyjątkowo krótko. Wystarczą jedynie dwa dni, aby osoba mająca doświadczenie w pracy z obsługą danych, mogła przystąpić do tworzenia pierwszych raportów. 
A że praktyczna nauka czegokolwiek przynosi lepsze wyniki od jakiejkolwiek teoretycznej, doskonalenie się przychodzi łatwo i szybko. Dostępne do tej pory narzędzia do pracy z danymi okazały się niedostatecznie dobre i stąd wchodzenie do użytkowania nowego produktu oferującego najkorzystniejszą możliwość w świecie, gdzie analiza danych stanowi podstawę działania wielu firm.

Okiem reportera


oprogramowanie tableau
narzędzia do pracy z danymi
analiza danych