Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Wymiana gotówki

Artykuły powiązane: ekonomia, finanse, kantory, pieniądze, przedsiębiorstwa

Wymiana gotówki (...) Poznaniu, ul. Grobla 1 w Poznaniu, w Boczowie na stacji paliw Pol-Max oraz w Miedzichowie na stacji paliw Pol-Max.Grupa Index w tym sezonie udostępniła dla biznesmenów odwiedzających Poznań noclegi w hostelu Index. Hotel Index składa się z ośmiu niezależnych mieszkań, z których każdy pensjonat przeznaczony jest do (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2013/10/12

Wymiana gotówki