Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2016/03/28

kancelaria-wasko: Jak wybrać dobrego adwokata?
Czasem w swoim życiu natrafiamy na pewne, dość nieprzyjemne sytuacje.

Chodzi tutaj m.in. o rozprawy sądowe. Jeśli chcemy przez nie przejść, musimy się na nie wybrać, co jednak bywa dość trudne. Na szczęście to właśnie w takich rozprawach może nam pomóc adwokat. Jak więc wybrać dobrego prawnika, któremu będziemy mogli zaufać?
Po pierwsze, zwróćmy uwagę na kancelarie adwokackie, które nie znajdują się zbyt daleko od naszego miejsca zamieszkania. Im bliżej będziemy do nich mieć, tym oczywiście lepiej. Wtedy w każdym momencie udamy się do swojego prawnika, aby omówić z nim kolejne sprawy. Dodatkowo, sprawdźmy również, ile osób zatrudnia taka kancelaria adwokacka w Pile O jej pracownikach możemy przeczytać np. na stronie głównej takiej kancelarii. Przyjrzyjmy się więc poszczególnym prawnikom i sprawdźmy, czy mają oni odpowiednie wykształcenie. Następnie obejrzyjmy ich referencje, zdobyte certyfikaty i uzyskane nagrody. Im więcej osiągnięć będzie mieć taki pracownik lub kancelaria, tym oczywiście lepiej. Będzie to oznaczać, że możemy zaufać firmie, bo rzetelnie podejdzie ona do naszej sprawy. Upewnijmy się również, ile zapłacimy za poszczególne usługi kancelarii adwokackiej w Pile. Każda kancelaria powinna nas poinformować o kosztach poszczególnych usług adwokackich. W przeciwnym wypadku lepiej zrezygnujmy z jej usług, bo ostatecznie moglibyśmy sporo zapłacić.
Trzymając się takich zasad, na pewno wybierzemy dla siebie najlepszą kancelarię adwokacką. To do niej właśnie powinniśmy się wybrać ze swoimi sprawami. Dzięki pomocy prawnej prawdopodobnie szybciej i lepiej uporamy się z różnymi problemami.

Kancelaria Adwokacka Piotr Waśko
64-920 Piła, al. Powstańców Wielkopolskich 1B/3
Polska,
Telefon: 67 213 18 04, 603 750 707 Fax: 67 213 18 04

Okiem reportera


finanse
pieniądz
przedsiębiorstwa
adwokat
prawnik
kancelaria