Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


kancelaria-wasko: Jak wybrać dobrego adwokata?

Artykuły powiązane: adwokat, finanse, kancelaria, pieniądz, prawnik, przedsiębiorstwa

kancelaria-wasko: Jak wybrać dobrego adwokata? (...) się do swojego prawnika, aby omówić z nim kolejne sprawy. Dodatkowo, sprawdźmy również, ile osób zatrudnia taka kancelaria adwokacka w Pile O jej pracownikach możemy przeczytać np. na stronie głównej takiej kancelarii. Przyjrzyjmy się więc poszczególnym prawnikom i (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2016/03/28

kancelaria-wasko: Jak wybrać dobrego adwokata?

Adwokatura w Niemczech

Artykuły powiązane: kancelaria, notariusz, prawo

Adwokatura w Niemczech (...) Unia Europejska daje możliwość wykonywania swojego zawodu poza ojczystym krajem. Tak jest też z zawodami prawniczymi. Mimo to niewielu adwokatów decyduje się na wyjazd z Polski oraz pracę za granicą, na przykład w Niemczech.Chcesz być adwokatem w Niemczech? Musisz nostryfikować swój dyplom...Aby prawnik w Niemczech bez przeszkód mógł wykonywać swój zawód, musi wnieść o uznanie swojego dyplomu. Nie jest to konieczne, gdy zamierza świadczyć usługi na terenie obcego państwa okazjonalnie, jednakże, gdy chce na stałe pracować za granicą, musi dopilnować tej procedury.Licencja adwokata w Niemczech jest wyjątkowo trudna do zdobycia. Zasady wykonywania zawodu adwokata w Niemczech są o wiele bardziej rygorystyczne (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2015/06/05

Adwokatura w Niemczech