Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2015/06/15

Jak zabrać się za rozwód?
Nawet w najlepszych związkach z czasem może dojść do wypalenia się uczucia i wtedy pozostaje pytanie, czy lepiej zakończyć to wszystko i na nowo zacząć układać sobie życie czy może jednak męczyć się dalej w takim nieudanym układzie.

Osoby, które wybiorą zmiany powinny pamiętać, że prowadzenie spraw rozwodowych nie jest niestety proste, dlatego najlepiej jest znaleźć kogoś, kto ma w tym doświadczenie i wie, które rzeczy mogą być kłopotliwe. Dzięki temu prościej będzie załatwić różnego rodzaju formalności oraz orzeczenia, szczególnie jeżeli dotychczasowy partner nie chce współpracować i nie zgadza się na rozwód. Oczywiście nie można zapominać, że takie sprawy najlepiej jest starać się załatwiać polubownie, bo przecież nie o to chodzi, aby się z kimś kłócić.
Jeżeli więc istnieje szansa na to, aby załatwić wszystko bez niepotrzebnych nerwów, to jak najbardziej warto z tego skorzystać. W niektórych przypadkach niestety takie podejście jest niemożliwe i najlepiej jest się wtedy zastanowić nad tym, czy przeprowadzenie rozwodu w sądzie da się przyśpieszyć, aby już wszystko miało się załatwione. Odpadnie wówczas wiele nerwów, a to z kolei wpłynie na lepsze samopoczucie. Osoby, które mają na swoim koncie rozwody, bardzo często zgadzają się z opinią, że chociaż kosztowało je to wiele nerwów i pieniędzy, to w ostateczności nie żałują tej decyzji i gdyby ponownie trzeba było decydować, to podjęłyby ją w takim samym stylu.
Widać więc, że nawet jeżeli z powodu nadmiaru obowiązków radca prawny Paulina Szczęśniak z Lubina będzie wydawała się osobą, bez której uda się wszystko załatwić, to jednak warto się zastanowić zanim zbyt pochopnie zrezygnuje się z takich rzeczy jak pomoc prawnika w przeprowadzeniu rozwodu w sądzie, bo nie jest to drogie. W końcu lepiej mieć spokój niż poczynić niewielkie oszczędności.

Kancelaria Prawna Paulina Szczęśniak
59-300 Lubin, ul. Armii Krajowej 28
Polska,
Telefon: tel. 601 64 64 22 Fax:

Okiem reportera


biznes
finanse
prawo