Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Szkolenia BHP online

Artykuły powiązane: jak wygląda szkolenie bhp, na czym polega szkolenie bhp, szkolenia bhp online

Szkolenia BHP online (...) Odbycie szkolenia BHP jest dzisiaj możliwe na różne sposoby. Między innymi możemy przejść je online, za pośrednictwem internetu. Taki typ szkolenia oszczędza nam mnóstwo czasu, dzięki czemu możemy później być lepiej przygotowanym do pełnienia swoich obowiązków służbowych. Na początku, aby wiedzieć z czym w ogóle mamy do czynienia, musimy wiedzieć na czym polega szkolenie BHP. Otóż sprawa polega na tym, by nauczyć się podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, jak sama nazwa wskazuje. Jest to (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2018/04/16

Szkolenia BHP online