Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Inwestycje w rolnictwo?

Artykuły powiązane: biznes, inwestowanie, pieniądz, przedsiębiorstwa

Inwestycje w rolnictwo? (...) cieszą się największym zaufaniem - to właśnie rolnictwo jest podstawową dziedziną gospodarki, bez której nie może istnieć żadne państwo, a tym samym możemy być niemal pewni zysków. Pozostaje jedynie pytanie: ile mogą one wynosić?Wbrew pozorom nie sposób udzielić na powyższe dokładnej odpowiedzi, gdyż wiele zależy tutaj od czynników zewnętrznych i czasu inwestycji. Można jedynie wspomnieć, że w przypadku inwestycji rolnych mamy dwie główne możliwości - możemy samodzielnie zainwestować w grunty (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2015/04/02

Inwestycje w rolnictwo?