Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2015/11/18

Imprezy grudniowe w firmach
Wszyscy uwielbiamy czas spędzony przy świątecznym stole pełnym aromatycznych potraw, takich jak tradycyjne pierogi z kapustą i grzybami, barszcz oraz bigos.

Pogawędki przy deserze takim jak makowiec, leniwie popijanym domowej roboty kompotem z suszu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeżyć to więcej niż raz w roku!

Atmosfera wigilijna sprzyja wzajemnej serdeczności, w święta wszystko wydaje się być nam bardziej przychylne. Jeśli jesteśmy pracodawcą, powinniśmy organizować wigilie firmowe. Takie imprezy z pewnością pozytywnie wpłyną na relacje między pracownikami, w końcu mówi się, że nic nie zbliża ludzi tak, jak dzielenie się opłatkiem. Wigilia dla firm to okazja, by spędzić wspólnie czas z dala od codziennych obowiązków - mówi warszawski organizator imprez dla biznesu. 
Imprezy firmowe imprezy grudnioweOrganizacja imprez powinna być gruntownie przemyślana oraz wykonana z oparciu o klasyczny, sprawdzający się zawsze scenariusz. Nie można dopuścić, aby na wigilijnym stole zabrakło którejkolwiek z dwunastu potraw, które wszyscy doskonale znamy z wigilii spędzanych w rodzinnym domu bądź u ukochanej babci. Oprócz dań głównych, nie możemy zapomnieć również o deserze oraz tradycyjnym, domowym napoju np. kompocie. Jeśli planowana przez nas impreza jest symboliczna i z założenia ma trwać krótko, wystarczająca będzie wspólnie skonsumowana kolacja, bez dodatkowych atrakcji. Miłym akcentem byłoby wręczenie sobie drobnych upominków. Jeśli chcemy dodatkowo zacieśnić relacje ze współpracownikami, z wyprzedzeniem zorganizujmy losowanie osób, które mamy obdarować.

Okiem reportera


biznes
finanse
przedsiębiorstwa
firma
imprezy firmowe