Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Imprezy grudniowe w firmach

Artykuły powiązane: biznes, finanse, firma, imprezy firmowe, przedsiębiorstwa

Imprezy grudniowe w firmach (...) scenariusz. Nie można dopuścić, aby na wigilijnym stole zabrakło którejkolwiek z dwunastu potraw, które wszyscy doskonale znamy z wigilii spędzanych w rodzinnym domu bądź u ukochanej babci. Oprócz dań głównych, nie możemy zapomnieć również o deserze oraz tradycyjnym, domowym napoju np. kompocie. Jeśli planowana (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2015/11/18

Imprezy grudniowe w firmach