Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Biuro brokerskie

Artykuły powiązane: broker, broker ubezpieczeniowy, gwarancje ubezpieczeniowe, ubezpieczenia finansowe, ubezpieczenie

Biuro brokerskie (...) usług należą takie działania jak: ubezpieczenia finansowe działań biznesowych i podmiotów gospodarczych, gwarancje ubezpieczeniowe - selekcja i wyliczanie, ubezpieczenie budowy dla inwestora.W ramach aktywnej pomocy w procesie likwidacji szkód oferowane są: pomoc już na etapie zgłaszania roszczenia bądź szkody, negocjowanie wysokości odszkodowań oraz świadczeń, dbanie o przestrzeganie przez firmy ubezpieczeniowe ustawowych terminów wypłat, w razie konieczności aranżacja (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2014/03/08

Biuro brokerskie