Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2013/10/29

Grupa Partner
Operujemy jako spółka konsultingowa i oferująca usługi outsourcingu.

Należymy do grupy Partner specjalizującej się w oferowaniu usług z obszaru szeroko pojętego outsourcingu, prawa pracy a także finansów. W orbicie zainteresowania naszej firmy leżą średnie a także duże przedsiębiorstwa, a w szczególności zagadnienia restrukturyzacji finansowej a także organizacyjnej. Jeśli zarządzasz firmą, która gwałtownie się rozrasta a także przestajesz panować nad jej księgowością polecamy nasze usługi. Obsługa księgowa, usługi księgowe, outsourcing księgowości, accounting services i biuro rachunkowe to koło ratunkowe właśnie dla ciebie. W ramach naszej usługi zagwarantujemy ci: kontakt profesjonalnych fachowców, odciążenie pracowników twojej firmy w realizacji czynności rachunkowych, spokojny sen, obniżenie kosztów informatycznych, obniżenie w firmie kosztów prowadzenia księgowości, transfer odpowiedzialności na naszą firmę (dysponujemy wykupioną polisą OC na sumę tys. EURO). W ramach swojej działalności nasza firma oferuje usługi z następujących obszarów: usługi rekrutacyjne, księgowość, doradztwo finansowe. Gdy twoja firma uczestniczy w przeprowadzaniu dużych transakcji finansowych, potrzebujesz dokonać wyceny firmy albo też potrzebujesz doradztwa w zakresie obcięcia kosztów transakcji finansowych lub też chciałbyś płacić jak najniższe podatki proponujemy nasze doradztwo finansowe. Zakres naszych usług w tym obszarze obejmuje następujące zagadnienia: due diligence, restrukturyzacja działów, dokumentacja księgowo-finansowa, wycena przedsiębiorstw, biznesplan, controlling, budżetowanie, company valuation. Przedsiębiorstwo świadczy dodatkowo usługi rekrutacyjne i usługi szkoleniowe. Nasza firma jest cenionym na rynku pośrednikiem w poszukiwaniu kandydatów do pracy w działach finansowych firm a także księgowości. Praca dla księgowych dzięki naszej firmie to gwarancja sukcesu twojej firmy.

Okiem reportera


finanse
ekonomia
pieniądz
księgowość
kadry
płace