Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Pośrednictwo finansowe

Artykuły powiązane: bankowość, finanse, giełda, oszczędności, pieniądze

Pośrednictwo finansowe (...) zaliczamy się już do klientów z obszaru tzw. private banking i raczej powinniśmy powierzyć zarządzanie nimi osobom doświadczonym oraz wyspecjalizowanym. Dom maklerskiTo dom twoich środków finansowych. W domu maklerskim pracują maklerzy, którzy trudnią się profesjonalnie prowadzeniem inwestycji w papiery wartościowe notowane na giełdach a także rynkach kapitałowo-pieniężnych. Domy maklerskie z reguły funkcjonują we współpracy z (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2014/01/27

Pośrednictwo finansowe