Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Piknik plenerowy ciekawą alternatywą dla imprez

Artykuły powiązane: dzieci, finanse, firma, imprezy, pieniądz, przedsiębiorstwa

Piknik plenerowy ciekawą alternatywą dla imprez (...) nasza pociecha spędziła niezapomniany czas z przyjaciółmi. Bardzo ciekawym pomysłem są pikniki. Wydawać by się mogło, że taka forma jest możliwa tylko w słoneczny dzień lata. Nic bardziej mylnego! Dlaczego nie zrobić w zimę ogniska, a do tego dołączyć przejażdżkę sankami przywiązanymi do (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/03/28

Piknik plenerowy ciekawą alternatywą dla imprez

Ludzie to najważniejsze aktywa jakim dysponujemy

Artykuły powiązane: firma, impreza, integracja, poznań

Ludzie to najważniejsze aktywa jakim dysponujemy (...) Nowoczesne oraz prężnie działające firmy na rynkach rodzimych czy to międzynarodowych często zapominają o niezwykle ważnej rzeczy jaką jest utrzymywanie oraz krzewienie pozytywnych więzi pomiędzy pracownikami jacy pracują w określonym środowisku. Dzielenie wspólnej przestrzeni biurowej czy też terenu danego zakładu lub firmy wiąże się koniecznością godzenia różnych poglądów oraz osobowości pracowników, którzy wspólnymi siłami starają się przysłużyć dobru miejsca pracy, w którym się (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2017/10/05

Ludzie to najważniejsze aktywa jakim dysponujemy

Firma w Austrii - rejestracja spółki

Artykuły powiązane: austria, ekonomia, finanse, firma, pieniądz, prawnik, prawo, spółka

Firma w Austrii - rejestracja spółki (...) się specjalisty, który udziela profesjonalnych porad w tym zakresie. Najlepiej odwiedzić w tym celu dobrego prawnika lub księgowego, którzy udzieli nam najlepszych wskazówek na temat tego, jak założyć firmę w Austrii. (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2016/03/24

Firma w Austrii - rejestracja spółki

Imprezy grudniowe w firmach

Artykuły powiązane: biznes, finanse, firma, imprezy firmowe, przedsiębiorstwa

Imprezy grudniowe w firmach (...) dzielenie się opłatkiem. Wigilia dla firm to okazja, by spędzić wspólnie czas z dala od codziennych obowiązków - mówi warszawski organizator imprez dla biznesu. Imprezy firmowe imprezy grudnioweOrganizacja imprez powinna być gruntownie przemyślana oraz wykonana z oparciu o klasyczny, sprawdzający się zawsze (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2015/11/18

Imprezy grudniowe w firmach