Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2014/02/14

Finansowanie firm
Dostęp do rachunku posiadasz poprzez internet z wybranego miejsca na ziemi i w dowolnym czasie.

Centrum Obsługi Klientów czynne cały dzień pomoże i doradzi w każdej wyjątkowej sytuacji. Możesz również korzystać z usługi SMS, dzięki czemu będziesz zawsze 'on-line' w kwestii realizowanych transakcji pieniężnych Mamy dla Was coś w momencie, gdy masz nadwyżki finansowe lub też ich niedobór. Do rachunku dostajesz pakiet kart kredytowych i płatniczych, które ułatwią Ci rozporządzanie środkami finansowymi w wielu miejscach w kraju, Europie i świecie. Tylko tu zaoferujemy Ci fachowe finansowanie działalności, konto firmowe z lokatą dla tych, którzy chcą zarobić jeszcze więcej Rachunki dla firm w naszym banku to wygoda w przechowywaniu swoich środków finansowych a także możliwość dokonywania bezproblemowych oraz sprawnych rozliczeń z partnerami. Na finansowanie działalności oferujemy następujące typy produktów kredytowych dla Twojej firmy: uproszczona ścieżka w kredycie hipotecznym, linia kredytowa, kredyt obrotowy, kredyt inwestycyjny na zakup środka transportu, kredyt w rachunku bieżącym, kredyt dla firm Twoja Firma, kredyt dyskontowy - dyskonto weksli, kredyt pod dotację z Unii Europejskiej, kredyt inwestycyjny. Do rachunku otrzymujesz zestaw kart płatniczych i kredytowych, jakie ułatwią Ci rozporządzanie środkami finansowymi w wielu miejscach w kraju, Europie i świecie. Centrum Obsługi Klientów czynne całą dobę pomoże i doradzi w każdej wątpliwej sytuacji. Możesz także skorzystać z usługi SMS, dzięki czemu będziesz bezustannie 'live' w kwestii wykonywanych rozliczeń pieniężnych.. Jeśli planujesz aktywnie rozwijać swoją firmę zapraszamy do naszego banku. Pośród naszych propozycji odnajdziesz takie produkty jak: konto firmowe, automatyczne lokowanie środków, lokata terminowa, lokata specjalna, bony skarbowe. Nasz bank to szybko rozwijająca się i młoda instytucja bankowa w Polsce, która proponuje swoim kontrahentom korporacyjnym kredyty na finansowanie działalności, rachunki i lokaty firmowe.

Okiem reportera


biznes
finanse
ekonomia
banki