Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/03/05

Dzieci to przyszłość
Nasze dzieci to skarb, o który należy dbać.

Całe nowe pokolenie stanowi o przyszłości nie tylko swojej, ale także wszystkich innych generacji, które chodzą po Ziemi. Dopóki mamy taką możliwość, warto dać im to, co najlepsze oraz to, co pomoże w rozwoju ich szarych komórek, a także umiejętności społecznych. Najważniejsze są, rzecz jasna, nasze własne dzieci, które powinniśmy posłać do odpowiedniej dla nich szkoły. To tam zdobędą niezbędną wiedzę, którą będą mogli wykorzystać w późniejszym życiu - na różnych jego etapach. 
Nie można zapomnieć, że również w domu nasze pociechy powinny trenować myślenie, a najlepiej będzie, jeśli my również będziemy aktywnie zaangażowani w ten proces. Nie pozwólmy, by nasze lenistwo lub zmęczenie po dniu ciężkiej pracy spowodowało, iż nasz syn lub nasza córka nie osiągnie pełni swoich możliwości umysłowych. 
Prywatne szkoły podstawowe są często lepszym rozwiązaniem od tych publicznych, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że nie są one dla każdego, Wiele osób znacznie lepiej odnajdzie się w środowisku wymieszanym, w szkole publicznej. Jeśli jednak zależy nam na specjalnych metodach nauczania i konkretnej wiedzy, którą nasze dziecko miałoby nabyć, szkoły prywatne wydają się w tym przodować.

Niezależnie od miejsca zamieszkania, warto wiedzieć wiele o szkołach znajdujących się w pobliżu. W województwie kujawsko-pomorskim istotnym punktem takiej orientacji będzie szkoła podstawowa w Toruniu, gdyż to tam nasze dziecko może odbywać swoją naukę. Następne szkoły mogą być wybrane razem z naszą pociechą, ale podstawówka jest na to po prostu za wcześnie i lepiej zdecydować samemu i skierować dziecko do Modern Academy lub innej dobrej szkoły.

Okiem reportera


nauka
szkoła
wykształcenie