Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Prezenty świąteczne dla dzieci

Artykuły powiązane: czas wolny, dzieci, hobby, rozrywka, zabawa, zabawki

Prezenty świąteczne dla dzieci (...) powinniśmy przygotować dla swoich dzieci specjalne podarunki. A co może nimi być?Świetnym pomysłem na świąteczny prezent będzie przygotowanie zimowej imprezy. Taka organizacja imprez mikołajkowych w Warszawie może być (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/04/06

Prezenty świąteczne dla dzieci

Piknik plenerowy ciekawą alternatywą dla imprez

Artykuły powiązane: dzieci, finanse, firma, imprezy, pieniądz, przedsiębiorstwa

Piknik plenerowy ciekawą alternatywą dla imprez (...) Wszyscy uwielbiamy chodzić na imprezy urodzinowe lub inne podobne wydarzenia. Możemy się tam świetnie bawić w gronie znajomych, dobrze zjeść i spędzić czas z ciekawymi ludźmi. Problem pojawia się, kiedy sami musimy coś takiego zorganizować. Zaczynamy się wtedy zastanawiać co będzie nam (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/03/28

Piknik plenerowy ciekawą alternatywą dla imprez