Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Inwestycje z projektów UE

Artykuły powiązane: dotacje, ekonomia, finanse, fundusze, pieniądz, szkolenia

Inwestycje z projektów UE (...) Polem naszego zainteresowania są: wyceny przedsiębiorstw, konsulting, dotacje UE, studium wykonalności, fundusze UE, szkolenia unijne, biznesplany, analiza rynkuDokument ten służy do oszacowania danego projektu przez banki, ekspertów kwalifikujących projekty do dofinansowania, albo potencjalnych inwestorów udziałowych  Biznes plan to bazowy dokument spisywany w sytuacji planowania nowej inwestycji rozwojowej, zmiany profilu działalności przedsiębiorstwa, poszerzania działalności gospodarczej.Organizacja świadczy kompleksową obsługę procedury inwestycyjnej w tym: kompleksowe wsparcie informacyjne w (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2014/04/17

Inwestycje z projektów UE

Pracownia Badań Ekonomicznych

Artykuły powiązane: biznes, biznesplan, dotacje, finanse

Pracownia Badań Ekonomicznych (...) wypełniają potrzebne dokumenty. Ważnym sektorem, na którym UE zwraca szczególną uwagę jest ochrona przyrody i bezrobocie. Pracuje dla niej szereg najlepszych ekspertów a także korzysta z pomocy fachowców z Europy. Dla naszego kraju w okresie 2007-2013 przyznano kwotę 90 mld euro. Na terenie Polski powstało wiele firm, które proponują pomoc w procesie ubiegania się o dotacje. W związku z wejściem Polski do grona państw Unii (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2013/10/04

Pracownia Badań Ekonomicznych