Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2016/05/17

Doradca podatkowy we Wrocławiu
Miasto Wrocław to jedno z największych miast w Polsce.

O postępowe miasto zwane miastem spotkań jest miejscem, gdzie życie toczy się szybko a miejski zgiełk sprawia, że do naszego życia niepostrzeżenie może wkraść się chaos.

Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą we Wrocławiu to równie łatwo może ona zostać zamknięta. O błąd nietrudno. Przedstawiciele prawa czuwają i dbają o jego przestrzeganie, a tym, którzy łamią reguły gry grożą kosztowne konsekwencje. Właśnie dlatego nasza placówka prowadzi doradztwo podatkowe we Wrocławiu. Nasi przedstawiciele są ludźmi bardzo otwartymi i skorymi do pomocy. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw i konkurencyjne ceny. Działając w swojej branży niekoniecznie musisz znać na wylot każdy przepis prawa. Wprawdzie nieznajomość prawa szkodzi, ale drogi przedsiębiorco - właśnie dlatego powstały takie firmy jak https://bso-group.com - by wyręczyć Cię z problemów byś mógł się zająć specjalizacją na której znasz się najlepiej. Resztę pozostaw nam. Czy potrzebny Tobie jest przedstawiciel podatkowy czy pełnomocnik podatkowy - my chętnie służymy pomocą. Lubimy nasze miasto. Lubimy ludzi. Praca sprawia nam przyjemność. Lubimy wyzwania. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie i z uśmiechem. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a cuda załatwimy Tobie w trzy dni. Ta dewiza przyświecająca naszej działalności sprawdziła się w całej historii naszego działania. Mamy za sobą setki rozwiązanych spraw i dziesiątki zadowolonych klientów.
Ty możesz być następny!

Okiem reportera


biznes
finanse
ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa