Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Profesjonalne przewierty sterowane

Artykuły powiązane: budowa domu, dom, przewierty, przewierty sterowane, usługi budowlane

Profesjonalne przewierty sterowane (...) Jesteśmy w stanie wykonać przewiert w praktycznie każdym miejscu co jest naszą bardzo dużą zaletą. Do wykonywania przewiertów używamy specjalistycznych narzędzi które oferuję pełne bezpieczeństwo i działają samodzielnie. Przewiert jest oczywiście wcześniej dokładnie zaplanowany przez co nie ma możliwości aby podczas prac zdarzył się jakikolwiek wypadek. Jako firma dążymy do tego aby przewiert był jak (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/04/08

Profesjonalne przewierty sterowane

Różne typy szuflad

Artykuły powiązane: dom, kuchnia, szuflady, wnętrze, wyposażenie

Różne typy szuflad (...) Szuflady to bardzo przydatne schowki. Można w nich posegregować różne rzeczy, dzięki czemu łatwiej znaleźć różne przedmioty,. Sprzyjają utrzymaniu porządku. Naprawdę trudno wyobrazić sobie szafki czy komody bez szuflad. Byłoby to spore utrudnienie w przechowywaniu różnych drobiazgów. Kwestia szuflad pojawia się często, kiedy wykonywany (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2020/03/28

Różne typy szuflad

Prywatny masterchef

Artykuły powiązane: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Prywatny masterchef (...) postarać się o gwiazdkę Michelina.Kulinarnych zapaleńców nie brakuje w całej Polsce, o czym świadczy m.in wzrost popytu na meble kuchenne i AGD, a także specjalistyczne poradnictwo. Już teraz polski rynek produktów i usług związanych z kulinariami szacowany jest na 2,2 mld zł, a jego wartość w kolejnych latach będzie wzrastać.Kuchnia zamiast pokojuWrocławskie biuro architektoniczne InHerito od kilku lat zajmuje się profesjonalną aranżacją przestrzeni kuchennych.- Wśród naszych klientów w tej chwili dominują drobni, prywatni inwestorzy. Zlecenia zdarzają się bardzo różne. Od przeprojektowania ślepych mini-kuchni w blokach z lat 70., aż po nowatorskie (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2020/03/23

Prywatny masterchef