Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Prywatny masterchef

Artykuły powiązane: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Prywatny masterchef (...) Odkąd kilka lat temu kulinaria stały się zbiorowym obiektem zainteresowania Polaków, coraz więcej kucharzy-amatorów decyduje się urządzić sobie profesjonalny "warsztat pracy". Architekci, budowlańcy i sklepy ze specjalistycznym wyposażeniem gastronomicznym prześcigają się w pomysłach ciekawych aranżacji nawet małych kuchni.Gordon Ramsay z wielkiej płyty44-letni Marek Pawliczek z Kielc na remont swojej kuchni wydał 80 tys. złotych, prawie całe swoje oszczędności.- Mógłbym za to kupić małą kawalerkę, ale chciałem spełnić swoje marzenie. Zbudowałem sobie kuchnię w stylu master chefa z profesjonalnym wyposażeniem. Znajomi żartują, że teraz powinienem (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2020/03/23

Prywatny masterchef