Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Metody czyszczenia przemysłowego

Artykuły powiązane: biznes, czyszczenie, usługi

Metody czyszczenia przemysłowego (...) części betonowych. Co więcej czyszczenie hydrograficzne stosuje się też w trakcie modyfikowania dobrej jakości betonu. Przydatne jest to przy wiązaniu nowych warstw betonu. Jeśli chodzi z kolei o piaskowanie i sodowanie, to istotnie różnią się między sobą. Pierwsze z nich okazuje się być dość inwazyjne dla materiału, co skutkuje ryzykiem uszkodzeń, nawet bardzo twardych powierzchni. Końcowy efekt, w przypadku udanego piaskowania, przynosi efekt podobny do szlifowania. Ponadto piaskowanie wywiera w pewnym sensie negatywny wpływ na (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2017/11/24

Metody czyszczenia przemysłowego