Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/03/21

Co robić po ukończeniu studiów psychologicznych?
Czy warto studiować psychologię? Czy da się znaleźć pracę po takich studiach? I co właściwie można robić jako magister psychologii? 
Gdy już odbierzemy dyplom i rozpoczniemy poszukiwania pracy, w której będziemy się spełniać, mamy do wyboru wiele możliwości, w zależności od tego, co nas interesuje i do czego mamy predyspozycje. 
Oczywistą możliwością wydaje się podjęcie pracy jako psycholog. Jeśli jednak nie mamy możliwości, żeby otworzyć prywatny gabinet, musimy szukać pracy gdzieś indziej. W ten sposób najpewniej zaczniemy od pracy w szkole. Nie jest to jednak droga usłana różami, gdyż praca z młodzieżą może być bardzo nieprzewidywalnym zajęciem. 
Dodatkowo, praca w szkole w Polsce nie należy do najlepiej płatnych zajęć, zwłaszcza jeśli to początek naszej kariery. Drugą możliwością jest praca psychoterapeuty, która wydaje się niezwykle interesującą możliwością, gdyż dzięki regularnym spotkaniom z pacjentami możemy obserwować jak nasze metody poprawiają komfort ich życia. 
Kolejna opcja to zostanie psychologiem sportowym, jednak nie jest to jeszcze popularne stanowisko w polskich klubach i idea posiadania w kadrze psychologa dopiero przebija się do świadomości osób zarządzających sportem. 
Oznacza to, że bardzo trudno byłoby znaleźć pracę tuż po studiach, bez odpowiednich rekomendacji i doświadczenia. Wydaje się więc, że praca psychoterapeuty to coś, na co warto zdecydować się po studiach. Psychoterapia wydaje się mieć największy wpływ na funkcjonowanie innych osób w społeczeństwie.Więcej o pracy psychoterapeuty na stronie www.

Okiem reportera


praca psychoterapeuty
psychoterapia