Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2016/06/29

Chemia profesjonalna z Higieniki
Chemia profesjonalna znajduje szerokie zastosowanie w gospodarstwach domowych XXI wieku.

Jest ona bardzo pomocna w walce ze szkodnikami i gryzoniami, które jak powszechnie wiadomo stanowią niebezpieczeństwo sanitarne i epidemiologiczne, przenosząc mnóstwo bakterii i drobnoustrojów powodujących wiele rożnego rodzaju przykrych i niebezpiecznych chorób. W walce z nimi pomocna stała się Higienika - dostawca srodków czystości chemia profesjonalna Lublin jest miastem bardzo atrakcyjnym nie tylko pod tym względem. Występuje tam bardzo wiele ciekawych zabytków, w mieście tym można znaleźć wymarzoną pracę. Są tutaj pożądane uczelnie wyższe świadczące usługi edukacyjne na wysokim poziomie. Profesjonalna chemia oraz środki do dezynfekcji najczęściej znajdują zastosowanie firmach specjalizujących się w dezynfekcji i deratyzacji. Zastosowanie profesjonalnej chemii jest bardzo pomocne. Należy jednak pamiętać o tym że chemia taka jest niebezpieczna, w przypadku nierozważnego i nierozsądnego użycia bez zachowania przepisów BHP istnieje ryzyko zatrucia i spowodowania poważnych szkód. Sklep z chemią profesjonalną i środkami do dezynfekcji może być bardzo dobrym pomysłem na biznes gdyż cieszy się on licznymi klientami odwiedzającymi go w celach zakupu potrzebnych środków chemicznych. Profesjonalna chemia cieszy się coraz większym zainteresowaniem ponieważ może być ona stosowana w bardzo różnych dziedzinach działalności gospodarczej człowieka i bardzo często jest nieoceniona do uzyskiwania pewnych pożądanych efektów. Środki do dezynfekcji cieszą się sporym zainteresowaniem gdyż każdy człowiek dba o czystość.

Okiem reportera


biznes
sprzątanie
czystość
lublin