Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Profesjonalne przewierty sterowane

Artykuły powiązane: budowa domu, dom, przewierty, przewierty sterowane, usługi budowlane

Profesjonalne przewierty sterowane (...) Prowadzisz własną firmę? Zajmujesz się kładzeniem instalacji? Potrzebujesz przeprowadzić swoją instalację pod ziemią? Spotykasz na swojej drodze przeszkodę? Chcesz w łatwy sposób kontynuować pracę i przeprowadzić instalację pod przeszkodą? Proponujemy Ci przewierty sterowane. Jesteśmy firmą posiadającą bardzo duże doświadczenie w tej branży dzięki czemu nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/04/08

Profesjonalne przewierty sterowane