Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Zabezpieczenie elektroniki podczas transportu

Artykuły powiązane: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Zabezpieczenie elektroniki podczas transportu (...) Gdy prowadzimy sklep sprzedający urządzenia elektroniczne, powinniśmy zadbać o to, aby sprzęt nie ulegał uszkodzeniu w trakcie transportu z magazynu do klienta. Jeśli nie zadbamy o ten aspekt naszej działalności, będziemy narażeni na dodatkowe koszty, związane z naprawami lub wymianą wadliwego towaru. Co więc (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2018/08/21

Zabezpieczenie elektroniki podczas transportu

Krótki poradnik na temat tonerów

Artykuły powiązane: biuro, biznes, materiały eksploatacyjne

Krótki poradnik na temat tonerów (...) cicha praca, niskie koszty wydruku, duża produktywność i efektywność urządzenia. Jednak nie są to urządzenia całkiem wolne od wad. Do wad należą wysokie koszty wydruku, dodatkowe koszty oraz spore zużycie energii elektrycznej. Gdyby nie te wady to można byłoby mówić o idealnych urządzeniach, a tak są one obarczone niedogodnościami.Drukarki atramentowe są wolniejsze i mają znacznie mniejszą wydajność od popularnych laserówek. Mają one jednak pewne zalety: są tanie, nie hałasują, łatwo wymieniać w nich głowice, mają wydruki dobrej jakości, a tusze można napełniać samodzielnie, co przyczynia się do ekonomiczności. Wadami drukarek atramentowych są drogie materiały eksploatacyjne, niska jakość druku, a gdy chcemy drukować (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2018/05/25

Krótki poradnik na temat tonerów

Mata bąbelkowa

Artykuły powiązane: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Mata bąbelkowa (...) Przed nami gorący okres przedświątecznego szaleństwa. W każdym sklepie rozbrzmiewają radośnie piosenki z dzwoneczkami, a wystawy wręcz uginają się od ustawionych tam Mikołajów, śnieżynek, choinek i paczuszek przewiązanych czerwonymi kokardami. Sami również za chwilę wyruszymy na zakupy chcąc swoim bliskim kupić (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2018/01/26

Mata bąbelkowa

Laser czy atrament?

Artykuły powiązane: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Laser czy atrament? (...) Rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że urządzenia elektroniczne tanieją w bardzo szybkim tempie. Zasada ta dotyczy także komputerów i urządzeń peryferyjnych. Dla przykładu: jeszcze kilka lat temu drukarki laserowe, ze względu na bardzo wysoką cenę, używane były najczęściej do zastosowań biurowych, dziś ich ceny są niewiele wyższe niż modeli atramentowych. Dokonując zakupu drukarki (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2017/11/28

Laser czy atrament?

Metody czyszczenia przemysłowego

Artykuły powiązane: biznes, czyszczenie, usługi

Metody czyszczenia przemysłowego (...) Przemysłowe czyszczenie z biegiem czasu doczekało się wielu specjalistycznych metod. Do wyczyszczenia konkretnej powierzchni z różnego rodzaju osadów i zabrudzeń stosowane jest piaskowanie i sodowanie. Ponadto, do usuwania konkretnych fragmentów zużytego lub uszkodzonego materiału stosowane jest czyszczenie hydrodynamiczne. Stosowane jest ono w przypadku betonu. Wchodzi ono w grę, gdy konieczny jest remont mostu, tunelu lub nabrzeża. Pozwala na usuwanie przy pomocy strumienia wodnego pod bardzo wysokim ciśnieniem naruszonych drobnych (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2017/11/24

Metody czyszczenia przemysłowego

Agregat prądotwórczy

Artykuły powiązane: biznes, ekonomia, pieniądz, prąd, przemysł, zasilanie

Agregat prądotwórczy (...) Agregat prądotwórczy stanowi ważne wyposażenie wielu firm oraz instytucji medycznych. W dobie rozwoju energetyki zdarzają się sytuacje, gdy energii elektrycznej zabraknie - o ile w domu nie jest to zazwyczaj problemem, to w czasie wykonywania ratującej życie (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2017/10/09

Agregat prądotwórczy

Powłoki antykorozyjne i inne

Artykuły powiązane: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Powłoki antykorozyjne i inne (...) Powłoki antyadhezyjne, powłoki antykorozyjne, teflonowanie powierzchni to oferty dla wszystkich poszukujących usług w tym zakresie. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które realizują szeroki wachlarz zleceń polegających na nakładaniu powłok antykorozyjnych czy innych. Jeśli więc ktoś poszukuje specjalistów w tym obszarze, może ich bez większych (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2017/07/29

Powłoki antykorozyjne i inne

Zobacz jak wygląda windykacja w Danii

Artykuły powiązane: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

Zobacz jak wygląda windykacja w Danii (...) Prowadzenie firmy za granicą to nie lada wyzwanie. Do spraw związanych ze sprzedażą produktów i usług dochodzi również często bariera językowa, szczególnie w tych mniej popularnych krajach, gdzie język angielski nie jest jeszcze na tak wysokim poziomie jak w wielu krajach europejskich. Wtedy nie obędzie się bez wspólników z danego kraju i tak również jest w przypadku Danii. Ten skandynawski kraj to cel podróży wielu tysięcy Polaków. Jest to związane z wysokimi honorariami, naturalnie wypłacanymi w euro. Kilka lat spędzonych w Danii wystarcza by w Polsce pobudować sobie (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2017/05/16

Zobacz jak wygląda windykacja w Danii

Chemia profesjonalna z Higieniki

Artykuły powiązane: biznes, czystość, lublin, sprzątanie

Chemia profesjonalna z Higieniki (...) Chemia profesjonalna znajduje szerokie zastosowanie w gospodarstwach domowych XXI wieku. Jest ona bardzo pomocna w walce ze szkodnikami i gryzoniami, które jak powszechnie wiadomo stanowią niebezpieczeństwo sanitarne i epidemiologiczne, przenosząc mnóstwo bakterii i drobnoustrojów powodujących wiele rożnego rodzaju przykrych i niebezpiecznych chorób. W walce z nimi pomocna stała się Higienika - dostawca (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2016/06/29

Chemia profesjonalna z Higieniki

Doradca podatkowy we Wrocławiu

Artykuły powiązane: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Doradca podatkowy we Wrocławiu (...) Miasto Wrocław to jedno z największych miast w Polsce. O postępowe miasto zwane miastem spotkań jest miejscem, gdzie życie toczy się szybko a miejski zgiełk sprawia, że do naszego życia niepostrzeżenie może wkraść się chaos. Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą we Wrocławiu to równie (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2016/05/17

Doradca podatkowy we Wrocławiu

Wycena nieruchomości przy braniu kredytu

Artykuły powiązane: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

Wycena nieruchomości przy braniu kredytu (...) Starając się o kredyt na zakup nieruchomości klient musi zdobyć wiele różnych dokumentów, co znacząco wydłuża cały proces. Jednocześnie pozwala to bankom zabezpieczyć się przed ryzykiem tego, że mogłyby pożyczyć pieniądze nieodpowiedniej osobie. Jeśli jednak ktoś stoi przed koniecznością załatwienia takich formalności, to z pewnością pomoże mu Warszawski rzeczoznawca majątkowy, który posiada wieloletnie doświadczenie w rynku nieruchomości i doskonale wie, jakie ceny powinny mieć poszczególne obiekty. Trzeba mieć na uwadze, że (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2016/02/16

Wycena nieruchomości przy braniu kredytu

Imprezy grudniowe w firmach

Artykuły powiązane: biznes, finanse, firma, imprezy firmowe, przedsiębiorstwa

Imprezy grudniowe w firmach (...) Wszyscy uwielbiamy czas spędzony przy świątecznym stole pełnym aromatycznych potraw, takich jak tradycyjne pierogi z kapustą i grzybami, barszcz oraz bigos. Pogawędki przy deserze takim jak makowiec, leniwie popijanym domowej roboty kompotem z suszu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeżyć to więcej niż raz w (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2015/11/18

Imprezy grudniowe w firmach

Drukarka laserowa

Artykuły powiązane: biuro, biznes

Drukarka laserowa (...) Drukarka laserowa to obok drukarki atramentowej jeden z najpopularniejszych typów drukarek najczęściej wybieranych przez klientów. Drukowanie drukarką laserową polega na zastosowaniu jak sama nazwa mówi światła lasera podczas wydruku. W drukarce laserowej mogą być również zastosowane diody LED. Urządzenie tworzy wydruk poprzez umieszczanie cząsteczek tonera na papierze albo innej powierzchni przeznaczonej do druku. Drukarka laserowa idealnie sprawdza się przy drukowaniu dużej ilości stron i dlatego bardzo często jest wybierana do zakładów pracy czy biur. Drukarka ta szybko drukuje tekst, co wpływa na koszt wydruku 1 strony na drukarce. Gorzej sprawdza się przy drukowaniu kolorowej grafiki, w tym przypadku lepiej wybrać drukarkę atramentową. Zaletą drukarek laserowych jest nie wątpliwie fakt, że użyta jakość papieru przy druku w drukarkach laserowych nie jest taka ważna jak przy drukowaniu drukarkami atramentowymi. (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2015/08/07

Drukarka laserowa

Inwestowanie alternatywne

Artykuły powiązane: biznes, finanse, fundusze, przedsiębiorstwa

Inwestowanie alternatywne (...) Sytuacja na rynkach finansowych nadal jest bardzo niepewna, co skutkuje dywersyfikacją portfela inwestycji. W co można inwestować? Wino, whiskey, ziemia rolna, a nawet komiksy… Taka forma podziału aktywów staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Na świecie inwestorzy już dawno odkryli, jaki potencjał w sobie mają fundusze alternatywne.Prawda jest taka, że inwestycje alternatywne są przedsięwzięciem dość ryzykownym, mającym wiele złożonych aspektów. Jednak, gdy są dobrze (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2015/04/25

Inwestowanie alternatywne

Inwestycje w rolnictwo?

Artykuły powiązane: biznes, inwestowanie, pieniądz, przedsiębiorstwa

Inwestycje w rolnictwo? (...) Niemal każdy z nas chciałbym, aby jego pieniądze się mnożyły - najlepszą drogą do tego są oczywiście sprawdzone inwestycje, które oferując bezpieczeństwo całej transakcji oferują również odpowiednie zyski. W co jednak inwestować, aby być pewnym, że zyskamy na całej transakcji, a nie stracimy? Wbrew powszechnej opinii najlepsze do bezpiecznych inwestycji są inwestycje rolne. Dlaczego?Inne możliwości?Chociaż na rynku znajdziemy wiele możliwości potencjalnych inwestycji, to jednak inwestycje rolne (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2015/04/02

Inwestycje w rolnictwo?

Brokerzy ubezpieczeniowi w natarciu

Artykuły powiązane: biznes, finanse, pieniądz

Brokerzy ubezpieczeniowi w natarciu (...) Zakładając własną firmę, należy się również zmierzyć z problemem, jakim są ubezpieczenia dla firm, a zwłaszcza ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Najlepiej byłoby w tym celu zwrócić się do osób, które są specjalistami w tej dziedzinie.Praca brokera ubezpieczeniowego polega przede wszystkim na pośrednictwie pomiędzy Klientem, a zakładami ubezpieczeniowymi oferującymi ubezpieczenia dla firm. Głównym zadaniem brokera jest reprezentowanie interesów Klienta, który go zatrudnił. Ponadto praca brokera (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2014/12/02

Brokerzy ubezpieczeniowi w natarciu

Jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń reklamową?

Artykuły powiązane: biznes, marketing, targi

Jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń reklamową? (...) O tym, że reklama jest dźwignią handlu, nie trzeba przekonywać nikogo. Zwłaszcza tych, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą i myślą o maksymalnym powiększeniu grona potencjalnych klientów. Co robić, by jak najefektywniej do nich docierać? Najlepiej wybierać jak najciekawsze rozwiązania marketingowe. A tych na rynku jest mnóstwo. Firmy nierzadko korzystają z różnorodnych możliwości wystawienia swojej oferty. Wówczas kupując stojak reklamowy, możemy umieścić go nie tylko w pobliżu miejsca naszej (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2014/06/27

Jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń reklamową?

Finansowanie firm

Artykuły powiązane: banki, biznes, ekonomia, finanse

Finansowanie firm (...) finansowymi w wielu miejscach w kraju, Europie i świecie. Tylko tu zaoferujemy Ci fachowe finansowanie działalności, konto firmowe z lokatą dla tych, którzy chcą zarobić jeszcze więcej Rachunki dla firm w naszym banku to wygoda w przechowywaniu swoich środków finansowych a także możliwość dokonywania bezproblemowych oraz sprawnych rozliczeń z partnerami. Na finansowanie działalności oferujemy następujące typy produktów kredytowych dla Twojej firmy: uproszczona ścieżka w kredycie hipotecznym, linia (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2014/02/14

Finansowanie firm

Jak korzystnie transportować towary

Artykuły powiązane: biznes, finanse, pieniądz

Jak korzystnie transportować towary (...) Dzisiejszy transport morski jest prowadzony w standardowych dwóch formach. Starsza z form transportu morskiego to transport wodny towarów drobnicowych jednostkami zwanymi masowcami. Przy pomocy tego rodzaju spedycji morskiej kontenerowej przewożone są w przeważającej mierze produkty sypkie lub płynne. Cała reszta surowców w globalnej spedycji morskiej przewożona jest przy użyciu kontenerów. Wykorzystanie na skalę masową kontenerów morskich dało wielkie światowe oszczędności szczególnie w obszarze czasu rozładunku a także załadunku okrętów w portach. Rozmiary stalowych kontenerów morskich są jednolite, dzięki czemu transportowcy bez trudu obliczać mogą objętość i ilość towarów, jaka zmieści się do pojedynczego kontenera. Solidna budowa kontenera załadowane do niego towary zabezpiecza również przed deszczem lub przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wynajem (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2014/01/17

Jak korzystnie transportować towary

Bankowe konta firmowe

Artykuły powiązane: banki, biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa

Bankowe konta firmowe (...) podjęciem decyzji, czy lepszy jest kredyt mieszkaniowy we frankach czy może kredyt mieszkaniowy w złotówkach, nie wiesz jakie będą dodatkowe koszty, jakie bank doliczy sobie za używane przez ciebie karty kredytowe - skorzystaj z naszych bezpłatnych porad. Na rynku odnajdziemy dziś wiele firm doradztwa kredytowego a także rozmaitych pośredników kredytowych, którzy oferują swoje usługi, abyś uzyskał najlepszy dla twoich wymagań a także na rynku kredyt hipoteczny dla firm, rachunki firmowe, kredyt dla firmy, kredyt na dom, konta bankowe dla firm, karty (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2014/01/11

Bankowe konta firmowe

Rachunki należy prowadzić solidnie

Artykuły powiązane: biuro, biznes, finanse, podatki

Rachunki należy prowadzić solidnie (...) ogromny sukces każdej firmy.Wszelkie rachunki, jak już wspomniano, muszą być realizowane solidnie, rzetelnie, dobrze – tak, aby każda firma czerpała spore korzyści z takich właśnie rachunków. Budowanie pozycji firmy jest zajęciem długotrwałym, dlatego musi być ono realizowane dobrze i na bardzo solidnych podstawach. Najpierw należy zbudować solidną i rzetelną firmę, wypromować ją na rynku, a później zbierać owoce wysiłków, czyli gromadzić coraz więcej pieniędzy płynących z takiej właśnie działalności finansowej.Firma rachunkowa (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2014/01/06

Rachunki należy prowadzić solidnie

Zabezpiecz swoją przyszłość

Artykuły powiązane: biznes, pieniądz, ubezpieczenia

Zabezpiecz swoją przyszłość (...) Podyskutujemy dziś o ubezpieczeniach zdrowotnych w naszym kraju. Czy służba zdrowia jest państwowa czy prywatna? Jak to właściwie jest z naszą służbą zdrowia? W teorii każdy obywatel polski płacący składki do Narodowego Fundusze Zdrowia ma zagwarantowaną bezpłatną opiekę medyczną. W praktycznym życiu objawia się to tak, iż listy czekających na operacje szpitalne lub planowe zabiegi czy też zapisy do lekarzy specjalistów na wizytę są tak długie, że chory po prostu zazwyczaj nie doczeka się na terapię a stan jego zdrowia się pogorszy. Gangreną drążącą w naszym kraju państwową służbę zdrowia jest bezzasadne wydawanie pieniędzy, brak właściwej ilości środków finansowych a także nieudolne zarządzanie. Wyjściem z tej sytuacji byłyby być prywatne ubezpieczenia zdrowotne. Przyjęta ostatnio przez parlament ustawa zdrowotna otworzyła drogę do prywatyzacji oraz komercjalizacji zakładów opieki zdrowotnej. Dzięki niej szpitale, ośrodki medyczne i przychodnie mogły będą zostać sprzedane i świadczyć usługi medyczne na zwykłych zasadach rynkowych. By stać nas było na całkowitą odpłatność za usługi medyczne niezbędne jest utworzenie funduszy zdrowotnych na (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2014/01/02

Zabezpiecz swoją przyszłość

Zarządzanie strategiczne w firmie

Artykuły powiązane: biznes, ekonomia, finanse, rekrutacja

Zarządzanie strategiczne w firmie (...) Business Solutions realizuje doradztwo w zakresie zarządzania projektami. Ponadto prowadzimy szkolenia biznesowe a także coaching, które mają następujące zadania:- zaprojektowanie procesu przygotowania a także wdrożenia uczestników projektu do nowych sposobów pracy w zespole projektowym,- kształtowanie i budowanie nowo nabywanych umiejętności dla właściwego funkcjonowania projektów,- stworzenie odpowiedniej organizacji zarządzania projektami w przedsiębiorstwie, jaka będzie sprzyjała sprawnemu oraz skutecznemu zarządzaniu portfelami projektów, jak również projektami,- stworzenie odpowiedniej metodologii zarządzania (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2013/12/13

Zarządzanie strategiczne w firmie

Programy do ewidencji pracowników

Artykuły powiązane: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

Programy do ewidencji pracowników (...) Do prowadzenia ewidencji czasu pracy jest zobowiązana każda firma. Prowadzenie ewidencji czasu pracy to obowiązek każdego przedsiębiorstwa. Precyzują to przepisy kodeksu pracy - a dokładnie art. 149 i rozporządzenia Ministra Pracy. Nawet jeśli zatrudniona jest tylko jedna osoba firma musi prowadzić dla niej indywidualny rejestr, obejmuje to wszystkich pracowników bez względu na umowę i stosunek prawny. W ewidencji powinny znaleźć się takie informacje jak:Wszystkie firmy są zobligowane zapisywania tak zwanej ewidencji czasu pracy pracowników dla właściwego rozliczenia wynagrodzenia. Nieważna jest liczba pracujących czy charakter prowadzonej firmy. Reguluje to artykuł 149 k.p., jednak nie uściśla wyraźnie co powinna uprzednio wtrącona ewidencja obejmować. Czynią to dopiero stosowne rozporządzenia Ministra Pracy z 28.05.1996r. Na ich mocy karty ewidencji czasu pracy każdego pracownika muszą obejmować następujące dane takie dane jak:- szczegółową (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2013/12/11

Programy do ewidencji pracowników

Niespodziewana kontuzja

Artykuły powiązane: biznes, prawo, usługi

Niespodziewana kontuzja (...) W przypadku wielu sportów, szczególnie realizowanych zawodowo i wyczynowo, niejednokrotnie dochodzi do kontuzji, która w pełni zaburza możliwość kontynuacji swojej pasji lub tez możliwość tymczasowego jej kontynuowania. Jest to zjawisko bardzo powszechne, szczególnie w sportach zespołowych, w których paradoksalnie, z uwagi na obecność przeciwników, do kontuzji dochodzi znacznie częściej.Dlatego też sportowcy, zwłaszcza ci, którzy zatrudnieni są w klubach i którzy zarabiają na swojej dyscyplinie sportu, posiadają bardzo wysoko ubezpieczone polisy. Skuteczne leczenie takich kontuzji, jest kwestią wymagającą bardzo dużych nakładów finansowych, dlatego też ten obszar sportu jest bardzo wnikliwie realizowany i (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2013/11/25

Niespodziewana kontuzja

Makroekonomia międzynarodowa

Artykuły powiązane: biznes, ekonomia, gospodarka, pieniądz

Makroekonomia międzynarodowa (...) Kwestiami, które tu poruszamy, zajmuje się przede wszystkim makroekonomia. W mniejszym zakresie mikroekonomia.Najbardziej widocznym przejawem globalizacji jest upowszechnienie gospodarki wolnorynkowej i zniesienie najważniejszych ograniczeń przestrzennych, czy też politycznych dla prowadzenia działalności gospodarczej w skali ogólnoświatowej. Brak tych ograniczeń wraz z postępującą liberalizacją handlu światowego i narastaniem międzynarodowych przepływów finansowych ułatwia wytwarzanie towarów i usług w skali globalnej przy wykorzystaniu znacznie mniejszych nakładów niż w ramach bardziej ograniczonych obszarów gospodarczych.Ekonomia to bardzo rozległa dziedzina nauki. I wyjątkowo (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2013/10/26

Makroekonomia międzynarodowa

Pracownia Badań Ekonomicznych

Artykuły powiązane: biznes, biznesplan, dotacje, finanse

Pracownia Badań Ekonomicznych (...) Niektóre urzędy, małe i średnie firmy zlecają tym jednostkom otrzymanie środków finansowych na określony cel. Na życzenie zainteresowanych podmiotów przygotowują precyzyjną analizę działalności danej firmy, kierunek rozwoju, sporządzają biznesplan. Dla szpitali, gmin, urzędów a także innych jednostek publicznych przygotowywany jest lokalny program rewitalizacji. Unia każdego roku dedykuje określoną pulę pieniędzy na (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2013/10/04

Pracownia Badań Ekonomicznych

Rodzaje i typy badań z obszaru marketingu

Artykuły powiązane: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Rodzaje i typy badań z obszaru marketingu (...) Nasz ośrodek badań opinii publicznej prowadzi badania opinii publicznej i badania rynku przy uwzględnieniu najnowszych zdobyczy z obszaru marketingu społecznego. Struktura naszej pracowni gromadzi zlokalizowane w największych ośrodkach miejskich w kraju centra badania opinii publicznej. Lista firm badania opinii publicznej, jakie współpracują blisko z nami, zaprezentowana jest na naszej firmowej stronie internetowej. Wyszukacie tam także opisy stosowanych przez nas rodzajów badania opinii publicznej w podziale rzeczowym a także tematycznym zaczynając od (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2010/10/02

Rodzaje i typy badań z obszaru marketingu