Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Krótki poradnik na temat tonerów

Artykuły powiązane: biuro, biznes, materiały eksploatacyjne

Krótki poradnik na temat tonerów (...) Odpowiednie materiały eksploatacyjne to warunek niezbędny do użytkowania drukarek i kserokopiarek. Warto tutaj zwracać uwagę na znane marki (jak HP, Black Point itp.), aby tusz czy też toner długo nam służył. Tonery i tusze ( dostępne na https://www.drukowanie.net/ ), drukarki atramentowe oraz laserowe należą do artykułów pierwszej potrzeby każdego biura. Czym jest toner? Jest to drobny proszek zamykany w kasetach i pozwala on drukować. Można tworzyć strony kolorowe i czarno-białe. Gdy biuro potrzebuje wydruków kolorowych to powinno kupić kilka tonerów: magenta, cyan, żółty oraz czarny. Drukarski laserowe są szybsze i wolniejsze, a powoduje to ich przebieg. Zalety drukarek laserowych są liczne, należą do nich duża prędkość wydruku, (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2018/05/25

Krótki poradnik na temat tonerów

Drukarka laserowa

Artykuły powiązane: biuro, biznes

Drukarka laserowa (...) Drukarka laserowa to obok drukarki atramentowej jeden z najpopularniejszych typów drukarek najczęściej wybieranych przez klientów. Drukowanie drukarką laserową polega na zastosowaniu jak sama nazwa mówi światła lasera podczas wydruku. W drukarce laserowej mogą być również zastosowane diody LED. Urządzenie tworzy wydruk poprzez umieszczanie cząsteczek tonera na papierze albo innej powierzchni przeznaczonej do druku. Drukarka laserowa idealnie sprawdza się przy drukowaniu dużej ilości stron i dlatego bardzo często jest wybierana do zakładów pracy czy biur. Drukarka ta szybko drukuje tekst, co wpływa na koszt wydruku 1 strony na drukarce. Gorzej sprawdza się przy drukowaniu kolorowej grafiki, w tym przypadku lepiej wybrać drukarkę atramentową. Zaletą drukarek laserowych jest nie wątpliwie fakt, że użyta jakość papieru przy druku w drukarkach laserowych nie jest taka ważna jak przy drukowaniu drukarkami atramentowymi. (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2015/08/07

Drukarka laserowa

Rachunki należy prowadzić solidnie

Artykuły powiązane: biuro, biznes, finanse, podatki

Rachunki należy prowadzić solidnie (...) Rachunki należy prowadzić solidnie. I to wszelkie rachunki – domowe oraz firmowe. Biuro rachunkowe, biuro księgowe, usługi księgowe, usługi rachunkowe, księgowość, rachunkowość, obsługa księgowa firm i obsługa rachunkowa firm to są słowa pojawiające się w książkach, gazetach i czasopismach. Warszawa słynie z usług księgowych bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu firmy mają bardzo wiele do osiągnięcia i zdobycia – dobrą firmę rachunkową wysokiej jakości, oferującą najlepsze działania na rzecz każdej firmy. To jest bezsprzecznie (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2014/01/06

Rachunki należy prowadzić solidnie