Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Finansowanie firm

Artykuły powiązane: banki, biznes, ekonomia, finanse

Finansowanie firm (...) Dostęp do rachunku posiadasz poprzez internet z wybranego miejsca na ziemi i w dowolnym czasie. Centrum Obsługi Klientów czynne cały dzień pomoże i doradzi w każdej wyjątkowej sytuacji. Możesz również korzystać z usługi SMS, dzięki czemu będziesz zawsze 'on-line' w kwestii realizowanych transakcji pieniężnych Mamy dla Was coś w momencie, gdy masz nadwyżki finansowe lub też ich niedobór. Do rachunku dostajesz pakiet kart kredytowych i płatniczych, które ułatwią Ci rozporządzanie środkami (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2014/02/14

Finansowanie firm

Bankowe konta firmowe

Artykuły powiązane: banki, biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa

Bankowe konta firmowe (...) Tanie kredyty samochodowe, pożyczki hipoteczne, kredyty na samochód, karty kredytowe, kredyty hipoteczne, kredyty na mieszkanie nigdy jeszcze nie były tak łatwo dostępne. Dzięki platformie internetowej w prosty a także szybki sposób przejrzysz dziesiątki propozycji banków a także wybierzesz tę najlepszą dla siebie. Czy zachodzisz w głowę, czy lepiej sfinansować zakup samochodu poprzez leasing czy kredyt samochodowy, zagubiłeś się a także wahasz się z podjęciem decyzji, czy chcesz zaciągnąć kredyt na dom czy też kredyt na mieszkanie, wahasz się nad (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2014/01/11

Bankowe konta firmowe