Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2017/10/09

Agregat prądotwórczy
Agregat prądotwórczy stanowi ważne wyposażenie wielu firm oraz instytucji medycznych.

W dobie rozwoju energetyki zdarzają się sytuacje, gdy energii elektrycznej zabraknie - o ile w domu nie jest to zazwyczaj problemem, to w czasie wykonywania ratującej życie operacji jest to katastrofa, której skutki mogą być tragiczne. 
Agregat stanowi więc niezbędnik np. w szpitalu. Producent agregatów prądotwórczych zapewnia gwarancję ich działania nawet w najtrudniejszych warunkach - informacja ta umożliwia więc spokojny sen osób ratujących życie. Budując szpital czy firmę zadajemy sobie często pytanie: "gdzie kupić agregat prądotwórczy?". Miejsce kupna agregatu zależy od jego wielkości, mniejsze które wykorzystamy w dom często są w ofercie sprzedażowej marketów budowlanych. 
Jeżeli mówimy o agregacie, który ma obsłużyć kilka sali operacyjnych czy hal fabrycznych tutaj sprawa jest już inna. Większe gabarytowo agregaty można zamówić bezpośrednio u producenta lub zakupić w sklepach firmowych. Dla mniej obeznanych śpieszę donieść czym jest agregat. Agregat prądotwórczy jest to produkt stanowiący samodzielne źródło energii elektrycznej. Więcej informacji na stronie agregaty-finco.pl
Ich budowa nie jest skomplikowana, składają się m.in z prądnicy synchronicznej oraz silnika spalinowego. Są one stosowane nie tylko w przypadkach braku prądu, ale również znajdują swoje miejsce tam, gdzie energia elektryczna nie występuje ze względu na brak trakcji energetycznych. Warto rozważyć kupno tego typu sprzętu, jeżeli w naszych okolicach często występują przerwy w dostawie prądu.

Okiem reportera


biznes
ekonomia
pieniądz
przemysł
prąd
zasilanie