Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Organizacja konferencji, eventów i wynajem hostess

Artykuły powiązane: organizacja konferencji, organizacja eventów, wynajem hostess

Organizacja konferencji, eventów i wynajem hostess Różnego rodzaju eventy i imprezy organizowane są w salach i miejscach, które dostosowane są do potrzeb uczestników oraz prowadzących. Ważne jest, aby zadbać o odpowiedni sprzęt i wyposażenie, które przyda się w danej tematyce wydarzenia.  Organizatorzy muszą zadbać o wygodę i komfort gości, a także odpowiednie miejsca takie jak krzesła czy stoły. To jak zostanie zapamiętane wydarzenie w dużej mierze zależy od jakości sprzętu oraz od efektów specjalnych i ciekawego przedstawienia tematu. Organizacja konferencji może zostać zlecona odpowiednim pracownikom, którzy...

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2018/09/26

Organizacja konferencji, eventów i wynajem hostess