Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Zabezpieczenie elektroniki podczas transportu

Artykuły powiązane: biznes, finanse, ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa

Zabezpieczenie elektroniki podczas transportu Gdy prowadzimy sklep sprzedający urządzenia elektroniczne, powinniśmy zadbać o to, aby sprzęt nie ulegał uszkodzeniu w trakcie transportu z magazynu do klienta. Jeśli nie zadbamy o ten aspekt naszej działalności, będziemy narażeni na dodatkowe koszty, związane z naprawami lub wymianą wadliwego towaru. Co więc zrobić, aby uniknąć tych problemów? Przede wszystkim powinniśmy zadbać o to, żeby nasz towar był właściwie zapakowany. Warto stosować profile ochronne, które będą w stanie zamortyzować uderzenia i w ten sposób uratują elektronikę przed...

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2018/08/21

Zabezpieczenie elektroniki podczas transportu