Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Problematyczne filtry

Artykuły powiązane: czyszcenie filtrów dpf, warsztat samochodowy, wypalanie filtra cząstek stałych

Problematyczne filtry Czyszczenie filtrów dpf, wypalanie filtra cząstek stałych to usługi, które dla swoich klientów wykonuje dobry warsztat samochodowy. Okazuje się, że zapotrzebowanie na tego typu działania wcale nie jest małe. Nic zresztą w tym dziwnego, ponieważ wielu kierowców jeździ samochodami z silnikami diesla, a w tych zainstalowane są filtry dpf, które po jakimś czasie zwyczajnie zużywają się, jak zresztą każda inna rzecz w pojeździe. No i cóż wielkiego w takiej wymianie? - mógłby ktoś zadać takie pytanie. Otóż, to kosztowna rzecz i w związku z tym ludzie decydują się...

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2018/10/24

Problematyczne filtry