Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Powłoki antykorozyjne i inne

Artykuły powiązane: biznes, finanse, ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa

Powłoki antykorozyjne i inne Powłoki antyadhezyjne, powłoki antykorozyjne, teflonowanie powierzchni to oferty dla wszystkich poszukujących usług w tym zakresie. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które realizują szeroki wachlarz zleceń polegających na nakładaniu powłok antykorozyjnych czy innych. Jeśli więc ktoś poszukuje specjalistów w tym obszarze, może ich bez większych problemów takich znaleźć. Najlepiej takich usługodawców wyszukać w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, ale gdyby poszukiwania okazały się bezowocne, to można wspomóc się zasobami zgromadzonymi w sieci. Wystarczy przecież w...

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2017/07/29

Powłoki antykorozyjne i inne