Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Zobacz jak wygląda windykacja w Danii

Artykuły powiązane: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

Zobacz jak wygląda windykacja w Danii Prowadzenie firmy za granicą to nie lada wyzwanie. Do spraw związanych ze sprzedażą produktów i usług dochodzi również często bariera językowa, szczególnie w tych mniej popularnych krajach, gdzie język angielski nie jest jeszcze na tak wysokim poziomie jak w wielu krajach europejskich. Wtedy nie obędzie się bez wspólników z danego kraju i tak również jest w przypadku Danii. Ten skandynawski kraj to cel podróży wielu tysięcy Polaków. Jest to związane z wysokimi honorariami, naturalnie wypłacanymi w euro. Kilka lat spędzonych w Danii wystarcza by w Polsce...

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2017/05/16

Zobacz jak wygląda windykacja w Danii