Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Doradca podatkowy we Wrocławiu

Artykuły powiązane: biznes, finanse, ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa

Doradca podatkowy we Wrocławiu Miasto Wrocław to jedno z największych miast w Polsce. O postępowe miasto zwane miastem spotkań jest miejscem, gdzie życie toczy się szybko a miejski zgiełk sprawia, że do naszego życia niepostrzeżenie może wkraść się chaos. Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą we Wrocławiu to równie łatwo może ona zostać zamknięta. O błąd nietrudno. Przedstawiciele prawa czuwają i dbają o jego przestrzeganie, a tym, którzy łamią reguły gry grożą kosztowne konsekwencje. Właśnie dlatego nasza placówka prowadzi doradztwo podatkowe we Wrocławiu. Nasi...

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2016/05/17

Doradca podatkowy we Wrocławiu