Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Wycena nieruchomości przy braniu kredytu

Artykuły powiązane: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

Wycena nieruchomości przy braniu kredytu Starając się o kredyt na zakup nieruchomości klient musi zdobyć wiele różnych dokumentów, co znacząco wydłuża cały proces. Jednocześnie pozwala to bankom zabezpieczyć się przed ryzykiem tego, że mogłyby pożyczyć pieniądze nieodpowiedniej osobie. Jeśli jednak ktoś stoi przed koniecznością załatwienia takich formalności, to z pewnością pomoże mu Warszawski rzeczoznawca majątkowy, który posiada wieloletnie doświadczenie w rynku nieruchomości i doskonale wie, jakie ceny powinny mieć poszczególne obiekty. Trzeba mieć na uwadze, że tego typu wyceny nie mogą być...

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2016/02/16

Wycena nieruchomości przy braniu kredytu