Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Drukarka laserowa

Artykuły powiązane: biznes, biuro

Drukarka laserowa Drukarka laserowa to obok drukarki atramentowej jeden z najpopularniejszych typów drukarek najczęściej wybieranych przez klientów. Drukowanie drukarką laserową polega na zastosowaniu jak sama nazwa mówi światła lasera podczas wydruku. W drukarce laserowej mogą być również zastosowane diody LED. Urządzenie tworzy wydruk poprzez umieszczanie cząsteczek tonera na papierze albo innej powierzchni przeznaczonej do druku. Drukarka laserowa idealnie sprawdza się przy drukowaniu dużej ilości stron i dlatego bardzo często jest wybierana do zakładów pracy czy biur. Drukarka ta szybko...

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2015/08/07

Drukarka laserowa