Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Adwokatura w Niemczech

Artykuły powiązane: prawo, kancelaria, notariusz

Adwokatura w Niemczech Unia Europejska daje możliwość wykonywania swojego zawodu poza ojczystym krajem. Tak jest też z zawodami prawniczymi. Mimo to niewielu adwokatów decyduje się na wyjazd z Polski oraz pracę za granicą, na przykład w Niemczech.Chcesz być adwokatem w Niemczech? Musisz nostryfikować swój dyplom...Aby prawnik w Niemczech bez przeszkód mógł wykonywać swój zawód, musi wnieść o uznanie swojego dyplomu. Nie jest to konieczne, gdy zamierza świadczyć usługi na terenie obcego państwa okazjonalnie, jednakże, gdy chce na stałe pracować za granicą, musi dopilnować tej...

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2015/06/05

Adwokatura w Niemczech