Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Imprezy grudniowe w firmach

Artykuły powiązane: biznes, finanse, przedsiębiorstwa, firma, imprezy firmowe

Imprezy grudniowe w firmach Wszyscy uwielbiamy czas spędzony przy świątecznym stole pełnym aromatycznych potraw, takich jak tradycyjne pierogi z kapustą i grzybami, barszcz oraz bigos. Pogawędki przy deserze takim jak makowiec, leniwie popijanym domowej roboty kompotem z suszu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeżyć to więcej niż raz w roku!Atmosfera wigilijna sprzyja wzajemnej serdeczności, w święta wszystko wydaje się być nam bardziej przychylne. Jeśli jesteśmy pracodawcą, powinniśmy organizować wigilie firmowe. Takie imprezy z pewnością pozytywnie wpłyną na relacje między pracownikami, w...

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2015/11/18

Imprezy grudniowe w firmach