Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Finansowanie firm

Artykuły powiązane: biznes, finanse, ekonomia, banki

Finansowanie firm Dostęp do rachunku posiadasz poprzez internet z wybranego miejsca na ziemi i w dowolnym czasie. Centrum Obsługi Klientów czynne cały dzień pomoże i doradzi w każdej wyjątkowej sytuacji. Możesz również korzystać z usługi SMS, dzięki czemu będziesz zawsze 'on-line' w kwestii realizowanych transakcji pieniężnych Mamy dla Was coś w momencie, gdy masz nadwyżki finansowe lub też ich niedobór. Do rachunku dostajesz pakiet kart kredytowych i płatniczych, które ułatwią Ci rozporządzanie środkami finansowymi w wielu miejscach w kraju, Europie i świecie. Tylko tu zaoferujemy...

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2014/02/14

Finansowanie firm