Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Brokerzy ubezpieczeniowi w natarciu

Artykuły powiązane: biznes, finanse, pieniądz

Brokerzy ubezpieczeniowi w natarciu Zakładając własną firmę, należy się również zmierzyć z problemem, jakim są ubezpieczenia dla firm, a zwłaszcza ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Najlepiej byłoby w tym celu zwrócić się do osób, które są specjalistami w tej dziedzinie.Praca brokera ubezpieczeniowego polega przede wszystkim na pośrednictwie pomiędzy Klientem, a zakładami ubezpieczeniowymi oferującymi ubezpieczenia dla firm. Głównym zadaniem brokera jest reprezentowanie interesów Klienta, który go zatrudnił. Ponadto praca brokera ubezpieczeniowego to w dużej mierze analiza i ocena ryzyka oraz...

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2014/12/02

Brokerzy ubezpieczeniowi w natarciu